Informacje bieżące

Usługi rozwojowe dla firm i pracowników - bezpłatne webinarium z udziałem ekspertów Ministerstwa Rozwoju, 05.12.2017 r.

01.12.2017 r. 14:45

Zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych dofinansowaniem usług rozwojowych na bezpłatne webinarium organizowane przez Dziennik Gazetę Prawną we współpracy z Ministerstwem Rozwoju, które odbędzie się 5 grudnia br. - początek o godz. 09:30.

Gośćmi webinarium będą:

- Szymon Kurek z Departamentu Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, który udzieli praktycznych informacji i wskażówek na temat Bazy Uslug Rozwojowych,

- Joanna Siwińska - koordynator projektu Strefa RozwoYou - Iskra Nowej Wiedzy, operatora wsparcia uslug rozwojowych w województwie łódzkim. Przedstawi ona system udzielania wsparcia na przykładzie reprezentowanej przez siebie podmiotu.

Uczestnicy będą mogli zadawać pytania on-line. Link do webinarium http://www.gazetaprawna.pl/webinar/

W Dzienniku Gazecie Prawnej 5.12.2017 r. zamieszczone zostaną ponadto informacje nt. możliwości i zasad udzielania wsparcia przez operatorów, w tym także przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Wsparcie udzielane jest w formie refundacji od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej (szkolenie,  kwalifikacyjny kurs zawodowy, kurs umiejętności zawodowych oraz inne usługi, które umożliwiają uzyskanie i/lub uzupełnienie kwalifikacji, doradztwo, coaching, mentoring, studia podyplomowe, projekt zmiany, egzamin, usługi e-learningowe),  która widnieje w Bazie Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Przedsiębiorcom zainteresowanym uzyskaniem dofinansowania zapewniamy bezpłatną asystę Doradców Przedsiębiorcy. Zapraszamy!

Więcej artykułów w: Aktualności