Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Oferta szkoleniowa

„Autoprezentacja i wystąpienia publiczne"- 29.09.2016 r. i 06.10.2016 r.

Zapraszamy na 2-dniowe szkolenie pt. „Autoprezentacja i wystąpienia publiczne” organizowane przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

czytaj więcej »

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne - 12.10.2016 r.

Zapraszamy na szkolenie pt. „Autoprezentacja i wystąpienia publiczne” organizowane przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

czytaj więcej »

Kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa

Zapraszamy na kolejną edycję kursu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Trwa nabór zgłoszeń. Pierwszy zjazd 17 września 2016 r.

czytaj więcej »

„Profesjonalna obsługa klienta w administracji publicznej” – 30.06.2016 r.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem szkoleniem pt. „Profesjonalna obsługa klienta w administracji publicznej”, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, powtarzamy je już 30 czerwca br.

czytaj więcej »

Profesjonalna obsługa klienta w administracji publicznej

Zapraszamy na szkolenie pt. „Profesjonalna obsługa klienta w administracji publicznej” organizowane przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

czytaj więcej »

KURS DLA KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH SPÓŁEK Z UDZIAŁEM SKARBU PAŃSTWA

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczecinie zaprasza na kolejną edycję Kursu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa, który odbędzie się w okresie 14.05 – 26.06.2016 r.

czytaj więcej »

Szkolenie pt. „Efektywny nadzór właścicielski nad spółkami z udziałem gminy” – 27.04.2016 r.

Zapraszamy na szkolenie pt. „Efektywny nadzór właścicielski nad spółkami z udziałem gminy” organizowane przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

czytaj więcej »

KURS DLA KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH SPÓŁEK Z UDZIAŁEM SKARBU PAŃSTWA

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczecinie zaprasza na kolejną edycję Kursu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa, który odbędzie się w okresie 28.11.2015 r. – 24.01.2016 r.

czytaj więcej »

Szkolenie pt. "Z POWERem w Nową Perspektywę 2014-2020" - 16.06.2015 r.

Zapraszamy do zgłaszania się na szkolenie organizowane przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. pt. "Z POWERem w Nową Perspektywę 2014-2020" wprowadzające do Nowej Perspektywy finansowej UE oraz programu PO WER.

czytaj więcej »

18-22 maja 2015 r. Międzynarodowy Tydzień Coachingu w ZARR S.A.

Międzynarodowy Tydzień Coachingu to doroczne, globalne święto profesjonalistów i pasjonatów coachingu celebrowane na całym świecie. Jego celem jest poinformowanie opinii publicznej o wartości pracy z profesjonalnym coachem.

czytaj więcej »

<<   <   1   2   >   >>