Wynajem nieruchomości

Pomieszczenia biurowe zlokalizowane przy ul. Świętego Ducha 2 w Szczecinie

 

Opis nieruchomości

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w Szczecinie przy ul. Św. Ducha 2. Jest to budynek o 2 kondygnacjach nadziemnych, wolnostojący o pow. zabudowy 461,28 m². Wejście główne do budynku od ul. Św. Ducha oraz drugie od strony parkingu zlokalizowanego na tyłach budynku. Teren parkingu za budynkiem jest ogrodzony. Przed budynkiem znajdują się również miejsca parkingowe jak również podjazd do budynku dla osób niepełnosprawnych. Nieruchomość wyposażona jest w instalację wentylacyjną, klimatyzacyjną, wodno-kanalizacyjną, specjalistyczną instalację elektryczną, telefoniczną, informatyczną, sieć alarmową i przeciw pożarową, oraz centralnego ogrzewania zasilanego z własnej kotłowni gazowej.

Nieruchomość bardzo atrakcyjna z uwagi na lokalizację. W sąsiedztwie znajdują się takie instytucje jak: Poczta Główna, Hotele (Ibis, Novotel), Trafostacja Sztuki, Stare-Nowe Miasto, Dworzec Główny PKP i PKS.

Oferta wynajmu obejmuje:

4 pomieszczenia biurowe, które mieszczą się na parterze w budynku. Pomieszczenia są usytuowane bardzo korzystnie, ponieważ jest do nich dostęp z holu głównego jak również od strony parkingu zlokalizowanego na tyłach budynku. Pokoje są reprezentacyjne oraz przestronne.

Powierzchnia:

Parter (4 pomieszczenia biurowe)- pow. 93 m2

Dodatkowe zalety:

 • Sieć informatyczna i telekomunikacyjna
 • Pomieszczenia częściowo umeblowane
 • 1 miejsca parkingowe nie objęte strefą płatnego parkowania
 • Usługa sprzątania
 • 2 toalety
 • Możliwość wynajmowania sal szkoleniowych na terenie nieruchomości

Cena wynajmu nieruchomości wynosi:

37 zł/1m² netto plus media (gaz, prąd)


 

Pomieszczenia biurowe zlokalizowane przy ul. Stoisława 2 w Szczecinie

 

Opis nieruchomości:

Budynek w którym znajdują się powierzchnie biurowe (III piętro) zlokalizowany jest w centralnej części miasta Szczecina przy ul. Stoisława 2. Dookoła strefa miejska o zwartej zabudowie i bardzo dobrze rozwiniętej sieci handlowej. Budynek o pięciu kondygnacjach nadziemnych, całkowicie podpiwniczony, ostatnia kondygnacja stanowi zagospodarowane poddasze. Budynek posiada 2 klatki schodowe, jedną z wejściem od ulicy Stoisława drugą awaryjną z wyjściem na podwórze. Nieruchomość posiada pełne uzbrojenie w sieci komunalne: energię elektryczną, wodę, gazociąg, kanalizację sanitarną i deszczową oraz ogrzewanie gazowe niezależne dla każdego piętra.
Położenie budynku jest bardzo wyjątkowe z racji usytuowania w centrum handlowo-usługowym Szczecina. W pobliżu znajdują się duże ilości miejsc do parkowania, Dworzec PKP, PKS, Trafostacja Sztuki, oraz sieć hoteli i restauracji.

Powierzchnia:

III p. (8 pomieszczeń biurowych, sala konferencyjna, pomieszczenie socjalne, 2 toalety)- pow. 250 m2

Łączna powierzchnia użytkowa IIIp. wynosi 250 m2.

 

Dodatkowe zalety:

 • Sieć informatyczna i telekomunikacyjna
 • Pomieszczenia częściowo umeblowane
 • 1 miejsca parkingowe (parking wewnętrzny)

Cena wynajmu nieruchomości wynosi:

27 zł/1m² netto plus media (gaz, prąd)


 

Pomieszczenia magazynowe i biurowe przy ul. Husarów 1 w Szczecinie

 

Opis nieruchomości:

Budynki w którym znajdują się powierzchnie do wynajmu zlokalizowane są w Szczecinie przy ul. Husarów 1. Budynki są murowane z cegły pełnej ceramicznej (otynkowane). Dachy kryte płytami na konstrukcji drewnianej. Rejon miasta, w którym zlokalizowane są w/w nieruchomości posiada uzbrojenie w sieci komunalne: energię elektryczną, wodę, kanalizację.

Ogólne położenie nieruchomości jest bardzo dobre z racji usytuowania. W pobliżu znajdują się duże ilości firm i stacja PKP.

 

Dostępność komunikacyjna:

Nowo wybudowana trasa szybkiego ruchu ul. Europejska, droga ul. Bronowicka, droga krajowa- 1km, autostrada -12 km, przejście graniczne z Niemcami- 7 km, kolej i bocznica kolejowa- 0,5 km

  

Cena najmu i powierzchnia:

 1. Pomieszczenie magazynowe o pow. 166 m2- cena najmu 10 zł/1m2
 2. Pomieszczenie biurowe na poddaszu (do remontu) o pow. 200 m2- cena najmu 5 zł/1m2
 3. Pomieszczenie magazynowe w piwnicy o pow. 238 m2- cena najmu 4zł/1m2
 4. Pomieszczenie magazynowe o pow. 278 m2- cena najmu 10 zł/1m2

Do powyższych nieruchomości jest możliwość wynajmu terenu- cena 2 zł/1m2.

Powyższe ceny są cenami netto i należy doliczyć podatek VAT i podatek od nieruchomości proporcjonalnie do zajmowanych powierzchni.