Fundusz pożyczkowy dla kobiet

Szanowni Państwo,
 
uprzejmie informujemy, że PARP ogłosiła nabór wniosków o udzielenie pożyczki w ramach Funduszu Pożyczkowego dla Kobiet.

Szanowni Państwo,
 
uprzejmie informujemy, że PARP ogłosiła nabór wniosków o udzielenie pożyczki w ramach Funduszu Pożyczkowego dla Kobiet.
Fundusz Pożyczkowy dla Kobiet ma charakter pilotażowy i ograniczony zakres terytorialny, gdyż pożyczki  mogą być udzielane jedynie na realizację przedsięwzięć zlokalizowanych na obszarze wybranych powiatów. Fundusz zostanie uruchomiony w 8 województwach w każdym po 6 powiatów charakteryzujących się stosunkowo wysoką stopą bezrobocia ogółem lub stosunkowo wysokim udziałem bezrobotnych kobiet wśród bezrobotnych ogółem. Województwo zachodniopomorskie (powiaty: wałecki, policki, goleniowski, kamieński, myśliborski, szczecinecki) zostało objęte pilotażem.

Szczegółowe informacje na temat Funduszu Pożyczkowego dla Kobiet znajdują się na stronie internetowej PARP pod adresem: http://www.parp.gov.pl/index/more/44198

Jednocześnie Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza Państwa do udziału w spotkaniach informacyjnych dotyczących zasad ubiegania się o pożyczkę ze środków Funduszu Pożyczkowego dla Kobiet.

Szczegółowe informacje na temat organizowanych spotkań znajdują się na stronie internetowej PARP: http://www.parp.gov.pl/index/index/2968
Zainteresowane osoby będą mogły zapoznać się na tej stronie ze szczegółami dotyczącymi sposobu zgłoszenia chęci uczestnictwa w spotkaniu oraz z programem spotkania. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Data opublikowania: 11:39, kwiecień 7, 2015

Kategorie:

Ostatnie aktualności