Stoisława

Oferta wynajęcia w Szczecinie powierzchni biurowych zlokalizowanych przy ul. Stoisława 2 należących do Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Proponujemy Państwu atrakcyjne powierzchnie biurowe do wynajęcia zlokalizowane w Centrum Szczecina przy ul. Stoisława 2. Poniżej zamieszczamy opis nieruchomości będącej przedmiotem oferty.

Opis nieruchomości:

Budynek, w którym znajdują się powierzchnie biurowe (III piętro) zlokalizowany jest w centralnej części miasta Szczecina przy ul. Stoisława 2. Układ funkcjonalny całości budynku pozwala na wydzielenie każdej kondygnacji jako samodzielnego i niezależnego lokalu użytkowego. Dookoła strefa miejska o zwartej zabudowie i bardzo dobrze rozwiniętej sieci handlowej. Budynek o pięciu kondygnacjach nadziemnych, całkowicie podpiwniczony, ostatnia kondygnacja stanowi zagospodarowane poddasze. Obiekt wybudowany na przełomie XIX i XX wieku w technologii tradycyjnej, murowany z cegły pełnej palonej na silnej zaprawie cementowo-wapiennej. Budynek posiada 2 klatki schodowe, jedną z wejściem od ulicy Stoisława co daje możliwość swobodnej komunikacji przy nawet zwiększonym przepływie użytkowników i interesantów, drugą awaryjną z wyjściem na podwórze, która daje komfort, poczucia bezpieczeństwa w przypadku konieczności szybkiej ewakuacji            z obiektu. Rejon miasta, w który zlokalizowana jest w/w nieruchomość posiada pełne uzbrojenie w sieci komunalne: energię elektryczną, wodę, gazociąg, kanalizację sanitarną i deszczową oraz ogrzewanie gazowe niezależne dla każdego piętra. Ogólne położenie jest bardzo wyjątkowe z racji usytuowania szczegółowego w centrum handlowo-usługowym Szczecina.. W pobliżu znajdują się duże ilości miejsc do parkowania, Dworzec PKP, PKS oraz sieć hoteli i restauracji.

Nieruchomość zdecydowanie godna polecenia z uwagi na atrakcyjność położenia.

Powierzchnia:

III p. 250 m² (7 pomieszczeń biurowych, sala konferencyjna, 2 toalety)

Dodatkowe zalety:

  • Sieć informatyczna i telekomunikacyjna
  • Pomieszczenia częściowo umeblowane
  • 1 miejsca parkingowe (parking wewnętrzny)

Cena wynajmu 1m² wynosi: 25 zł netto/1m². Dodatkowo najemca będzie ponosił koszty związane z mediami.

Kontakt:

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. Św. Ducha 2

70-205 Szczecin

s.urbanczyk@zarr.com.pl

Tel. 91/4329321

Data opublikowania: 08:51, grudzień 14, 2010

Kategorie:

Ostatnie aktualności