św. Ducha

Oferta wynajmu powierzchni biurowych zlokalizowanych

przy ul. Świętego Ducha 2 w Szczecinie

Proponujemy Państwu atrakcyjne powierzchnie biurowe do wynajęcia zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Świętego Ducha 2. Poniżej zamieszczamy opis nieruchomości będącej przedmiotem oferty oraz ceny wynajmu.

Opis nieruchomości

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w Szczecinie przy ul. Św. Ducha 2. Jest to budynek 2 kondygnacyjny, wolnostojący o pow. zabudowy 461,28 m². Wejście główne do budynku od strony frontowej elewacji od ul. Św. Ducha oraz drugie od strony parkingu zlokalizowanego na tyłach budynku. Teren parkingu za budynkiem jest ogrodzony. Przed budynkiem znajdują się również miejsca parkingowe jak również podjazd do budynku dla osób niepełnosprawnych. Nieruchomość wyposażona jest w instalację wentylacyjną, klimatyzacyjną, wodno-kanalizacyjną, specjalistyczną instalację elektryczną, telefoniczną, informatyczną, sieć alarmową i przeciw pożarową, oraz centralnego ogrzewania zasilanego z własnej kotłowni gazowej.

Nieruchomość bardzo atrakcyjna z uwagi na lokalizację. W  sąsiedztwie znajdują się takie instytucje jak: Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych, Poczta Główna, T.U. Warta S.A., Wyższa Szkoła Zarządzania, Izba Celna, Hotele (Ibis, Novotel), Dworzec Główny PKP i PKS.

Oferta obejmuje 2 warianty wynajmu:

Wariant I

Charakterystyka pomieszczeń

Oferta obejmuje 5 pomieszczeń biurowych oraz 1 pomieszczenie gospodarcze, które mieszczą się na parterze w budynku dwukondygnacyjnym. Pomieszczenia są usytuowane bardzo korzystnie, ponieważ jest do nich dostęp z holu głównego jak również od strony parkingu zlokalizowanego na tyłach budynku. Pokoje są reprezentacyjne oraz przestronne.

Liczba pomieszczeń objętych ofertą 6.

Metraż proponowanych pomieszczeń:

1. 12,51 m2

2. 16,56 m2

3. 1,80 m2

4. 11,25 m2

5. 11.19 m2

6.  7,30 m2

Suma metrów kwadratowych objętych niniejszą ofertą to 61  m2.

Wariant II

Charakterystyka pomieszczeń

Oferta obejmuje 2 pomieszczenia biurowe, które mieszczą się na parterze w budynku dwukondygnacyjnym. Pomieszczenia są usytuowane bardzo korzystnie, ponieważ jest do nich dostęp z holu głównego jak również od strony parkingu zlokalizowanego na tyłach budynku. Pokoje są reprezentacyjne oraz przestronne.

Liczba pomieszczeń objętych ofertą 2.

Metraż proponowanych pomieszczeń:

1. 63,77 m2

2. 21,24 m2

Suma metrów kwadratowych objętych niniejszą ofertą to 85  m2.

Zapraszamy do rozmów oraz skorzystania z naszej oferty wynajmu.

Data opublikowania: 08:51, grudzień 14, 2010

Kategorie:

Ostatnie aktualności