Spotkanie ZARR S.A. z Radkiem Kotarskim!

14 marca 2019 r. Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. była Partnerem wydarzenia organizowanego przez Północną Izbę Gospodarczą.

Pan Rober Michalski Prezes Spółki, podczas kilkuminutowej prezentacji firmy przedstawił ofertę skierowaną do MMŚP, w tym głównie ofertę Zachodniopomorskiego Funduszu Rozwoju.

Dodatkowo można było poznać ofertę ZARR poprzez bezpośrednie spotkanie z Doradcami Przedsiębiorców, którzy mieli swoje stanowisko w sali konferencyjnej.

Gościem specjalnym wydarzenia był znany z telewizji, Internetu i bogatej liczby publikacji Radek Kotarski, który zajmuje się propagowaniem wiedzy naukowej i historycznej, ale nie jest mu obca przedsiębiorczość i ekonomia. Właśnie podczas niniejszego wydarzenia wiele mówił o biznesie. Dzielił się swoimi doświadczeniami i mówił przedsiębiorcom, jakie są jego obserwacje, jeżeli chodzi o marketing, promocję i ekspozycję towarów i produktów.

W konferencji udział wzięło prawie 200 przedsiębiorstw.

„Moje bycie przedsiębiorcą wynika trochę z… głupoty” – Radek Kotarski zrobił wrażenie na izbowych przedsiębiorcach – przeczytaj wywiad

 

 

Data opublikowania: 10:59, Marzec 19, 2019

Kategorie: ,

Ostatnie aktualności